Pestúnka

Home | Pestúnka

Kto je Pestúnka RSDC?

Volám sa Simona a celý môj život sa točí okolo psíkov. Ich venčeniu a stráženiu sa venujem od roku 2010. Za ten čas som mala možnosť spoznať množstvo psíkov a ich majiteľov, ktorí sú mojimi vernými klientmi a častokrát už aj priateľmi. Už od malička som mala veľmi blízko ku psíkom a aj keď medzi mojím raným detstvom a pubertou bola pauza, kedy sme psíka nemali, vždy som sa pohybovala v prostredí, kde sa nachádzali. Ako som dospievala, môj záujem o psíkov rástol a tak som sa začala vzdelávať v oblasti chovu, kŕmenia a výcviku. Pravidelne sa zúčastňujem výcvikových seminárov špecializujúcich sa na výcvik retrieverov, kde sa preberá všetko od základnej poslušnosti, cez pokročilý výcvik až po problémy pri výcviku a ich riešenie. Mojou srdcovou záležitosťou je plemeno Labrador retriever, ale medzi mojimi zverencami sa nájdu rôzne plemená aj ,,neplemená“, od tých najmenších po tých najväčších. A viete čo? Všetkých ich ľúbim.

pestúnka venčenie

Aké služby ponúka Pestúnka RSDC?


Venčenie psíkov

Ste pracovne zaneprázdnení a chceli by ste dopriať Vášmu psíkovi pravidelné, alebo občasné prechádzky v prírode? Pestúnka RSDC prispôsobí venčenie každému klientovi na mieru, či už sa jedná o hodinové vyvenčenie, alebo 1-2 hodinovú vychádzku v prírode. Prechádzky sú plné zábavy, interakcie a precvičovania základnej poslušnosti.

Predĺžilo sa Vám obchodné stretnutie, skolila Vás chrípka, alebo ste museli nečakane ostať dlhšie v práci? Pestúnka RSDC je flexibilná.

Je Váš psík zvyknutý na pravidelný beh, no nie vždy mu ho viete poskytnúť? Pestúnka RSDC si s Vašim psíkom s radosťou odbehne 5-6 km trasu.

Cena za služby

SlužbaCena
Venčenie 30. min6 €
Venčenie 1 hod.9 €
Beh so psíkom 45 min.8 €

V prípade vyššieho počtu psíkov v domácnosti, respektíve väčšieho počtu klientov z rovnakej lokality, je zvýhodnená cena samozrejmosťou!


Stráženie psíkov

Idete na pracovnú cestu, dovolenku, či na miesto, kde psík jednoducho nemôže? Pestúnka RSDC sa Vám o psíka postará priamo v jeho domácom prostredí, čo má hneď niekoľko výhod: nie je vystavený stresu zo zmeny, nie sú potrebné žiadne očkovania navyše a predídete rizikám z nákazy.

Stráženie psíkov prebieha dvomi spôsobmi: 

Spôsob č. 1: Nepretržité stráženie u Vás doma počas 1 a viac dní, kedy má psík celodennú starostlivosť, ktorá zahŕňa venčenie, kŕmenie, hranie a maznanie sa s Pestúnkou a ďalšie činnosti, ktoré klient vyžaduje.

Spôsob č. 2: Navštevovanie psíka u Vás doma niekoľkokrát denne podľa individuálnych potrieb klienta, s čím je taktiež spojené venčenie, kŕmenie, hranie a maznanie sa s Pestúnkou a ďalšie činnosti, ktoré klient vyžaduje. 1 návšteva zahŕňa: Počas Vašej neprítomnosti Pestúnka RSDC skontroluje Vášho psíka, vezme ho na prechádzku, pomazná sa s ním a vykoná ďalšie úkony podľa dohody (napr. podanie liekov, kŕmenie psíka). Tento druh návštevy je vhodný ako forma stráženia počas Vášho odcestovania, alebo v prípade, kedy je potrebné psíkovi podávať lieky v pravidelných intervaloch a Vaše povinnosti Vám to nedovoľujú

Cena za služby

SlužbaCena
Stráženie 1 deň25 € + doprava
1 návšteva7 € + doprava

Salón – Wellness – Fitness RSDC

Chceli by ste poskytnúť Vášmu psíkovi skrášľovaciu kúru, no nemáte čas navštíviť psieho kaderníka? Pestúnka RSDC Vášho miláčika vyzdvihne u Vás doma a vezme ho do Salónu RSDC, kde s ním bude zaobchádzané ako v bavlnke. Salón je prispôsobený pre všetky plemená a veľkosti psíkov a ponúka kvalitné a profesionálne odvedené služby (strihanie, trimovanie, kúpanie i úpravy na výstavu).

Chceli by ste dopriať Vášmu psíkovi Wellness v bazéne s protiprúdom, či cvičenie loptách, no pracovné zaneprázdnenie Vám to nedovoľuje? Pestúnka RSDC Vášho miláčika vyzdvihne u Vás doma a vezme ho do Rose Speedlight Dog Camp, kde pod vedením profesionálnych trénerov môže naberať kondíciu, alebo zhadzovať prebytočné kilá v bazéne s protiprúdom, či posilňovať svaly pomocou cvikov na fit loptách.


Cena za služby

CenaOd 7 € + doprava

Pestúnka – Ošetrovateľka

Potrebujete ísť s Vašim psíkom k veterinárovi, avšak keď prídete z práce domov a obriadite domácnosť, veterinár už má zatvorené? Či už sa jedná o vakcináciu, preventívnu zdravotnú kontrolu (vyšetrenie krvi, moču, vyšetrenie brušnej dutiny, RTG hrudníka), čistenie zúbkov, či iný veterinárny úkon, Pestúnka RSDC vyhovie Vašim požiadavkám a vezme Vášho psíka k veterinárovi, kde s ním zotrvá počas celej doby. Výstupom z návštevy je dôsledné zreferovanie slov veterinára, jeho rád a odporúčaní. V prípade záujmu bude Váš psík zapísaný do databázy, na základe čoho dostanete SMS notifikáciu o blížiacej sa revakcinácii.

Cena za služby

CenaOd 7 € + doprava

Komplet výstavný servis

Chceli by ste prihlásiť Vášho psíka na výstavu, ale nemáte čas alebo chuť riešiť všetky veci okolo toho? Pestúnka RSDC objedná Vášho psíka v dostatočnom predstihu do Salónu RSDC, kde mu profesionálne kaderníčky upravia zostrih podľa štandardu, zabezpečí Vám profesionálneho handlera a podľa potreby aj psíka odvezie na výstavu, kde s ním bude tráviť čas a privezie ho domov. Cena bude stanovená na základe individuálnej dohody podľa rozsahu služieb požadovaných klientom.


Cena za Dopravu

Cena za 1 km0,20 €

Kde pôsobí Pestúnka RSDC?

Pestúnka RSDC sa rada postará o Vašich miláčikov v mestách a ich okolí:

  • Bratislava,
  • Pezinok,
  • Senec.

 

OBJEDNAJTE SI PESTÚNKU PRE VÁŠHO MILÁČIKA

vyplnením nasledovného objednávkového formulára a my vám zavoláme.

    [recaptcha]